vipcars@vipcars.sk | +421/910 78 71 11
SK | EN | DE | IT |

História Limousineservice s.r.o.

Firema Limousineservice s.r.o. vznikla pred više 18-timi rokmi a spočiatku sa ničím nelíšila od bežných taxi služieb.Zanedlho sa predmet podnikania spoločnosti Limousinseservice s.r.o. preorientoval najmä na komfortnú osobnú prepravu.Dnes patrí spoločnosť Limousineservice k lídrom na trhu a jej logo a webovú stránku chráni od roku 2003 doma i v zahraničí patentový úrad.
 
Služby našej spoločnosti:
 
Komfortná osobná preprava a preprava osôb limuzínou
Taxi na Schwechat
taxi bratislava schwechat
Prenájom limuzíny (krátkodobý a dlhodobý prenájom)
Požičovňa limuzíny (svadby,firemné akcie,kongresy)
Prenájom šoféra (s limuzínou alebo bez limuzíny)
Komfortná autobusová preprava (Autobusy Mercedes-Benz)
Ručná autoumývareň a špeciálna ochrana laku (Bratislava)
 
Prečo sa rozhodnúť pre Limousineservice s.r.o. ? 
 
V našej spoločnosti sú na prvom mieste naši klienti, pokúšame sa im vyhovieť v maximálnej miere a všetky ich postrehy a podnety zohľadniť v našom ďalšom pôsobení.Úspech nášho podnikania tkvie v detailoch a kvalite služieb ktoré poskytujeme.Nemalú úlohu hrá aj bezpečnosť a komfort.
 
Každý klient, ktorý sa rozhodne pre služby našej spoločnosti je chránený komplexným balíčkom poistení až do výšky 33.000 EUR.Pre maximalizáciu komfortu a luxusu pre našich klientov,sme sa rozhodli zaobstarať všetky naše limuzíny a autobusy v maximálnej možnej výbave.Samozrejmosťou v každej našej limuzíne je občerstvenie v podobe minerálnej vody.
 
Samozrejme sme pre našich klientov vytvorili super ceny,ktoré sú takmer rovnaké ako u taxi služieb. 
Kontakt